Konaklama

Konaklama konusunda her zaman için öğrencilerin beklentilerini karşılamakta olan ev konforunda üniversite yurtları bulunmaktadır.

İçindekiler

Konaklama

Azerbaycan Üniversitelerimizin yurtları öğrenciye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Azerbaycan Üniversitelerimizin yurtları uygun ücretlerde olması öğrencinin yurt tercihi sebepleri arasındadır. Üniversitenin yurtları öğrenci için tasarlanmıştır.

Yurt Fiyatları

Azerbaycan da yurt ücretleri 100-170 manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı isteği doğrultusunda evlere yerleştirme hizmetimiz bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği doğrultuda ev ayarlanmaktadır.

Ev Fiyatları

Evler minimum aylık 400 – 500 manat olarak bulunmaktadır. isterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Manat Türk parası karşılaştırıldığında 1 manat 9 Türk lirasına eşittir. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

#azerbaycandayurt #azerbaycandaev #üniversiteyurdu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!