Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Uzun zamandan bu yana Türk öğrencilerin de çok ciddi bir şekilde ilgi gösterdikleri Azerbaycan öğretmenlik enstitüsü sizler içinde doğru..

Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü

Genel Bilgi:

13 Haziran 2000 tarihinde Haydar Aliyev’in talimatı doğrultusunda açılan Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü, başkentteki Ana Enstitüsü içerisinde eğitim vermeye başlamış ve günümüzde Azerbaycan da öğretmenlik eğitiminin en başarılı üniversitesi olmuştur. Azerbaycan da üniversiteler tarafından verilen ilköğretim öğretmenliği yükseköğretiminin daha da kaliteli bir hale gelmesi için açılan Azerbaycan Öğretmenlik Üniversitesi, dünya çapında tanınan kaliteli eğitimi ile ilköğretim ve lise öğretmenlerinin daha nitelikli olmasını da sağlamıştır.

Azerbaycan öğretmenlik eğitiminin temelleri 1929’a kadar vardığı için saygı duyulan bir üniversite olan Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü, yurtdışı eğitim denince akla ilk gelen isim olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi güvenilirliğiyle size ülkemizde ve tüm diğer çağdaş ülkelerde denk sayılan bir diploma sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Modern eğitim anlayışıyla Azerbaycan üniversiteleri arasındaki konumunu daha da yukarı çıkardı.

Azerbaycan Öğretmenlik Üniversitesi ihtisas geliştirme, lisans, doktora ve yüksek lisans eğitiminizi profesyonel danışmanlık hizmetlerini cazip fiyatlar ile sunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi ile kontenjan sorunu yaşamadan rahat bir şekilde alabilirsiniz. Eurostar’ın çözüm odaklı, bütçe dostu ve güvenilir hizmetlerinden yararlanarak Azerbaycan da öğretmenlik eğitimi almak için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

Toplam 11 şubesi bulunan Azerbaycan Öğretmenlik Enstitüsü; Ağcebedi, Celilabad, Qazax, Quba, Mingeçevir, Salyan, Sumqayıt, Şamaxı, Şeki, Zaqatala ve Gence şehirlerinde lise ve ilköğretim öğrencilerine ders verecek geleceğin öğretmenlerini yetiştirmektedir.

Bölümler;

• Tarih

• Matematik

• Coğrafya

• Fizik

• Psikoloji

• Pedagoji

• Azerbaycan Dili ve Edebiyatı

• Okul öncesi öğretmenliği

• Sınıf öğretmenliği

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!