Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi

Siz de sporla iç içe bir hayat hayali kuruyor hatta bu alanda bir meslek sahibi olmak istiyorsanız o zaman için Azerbaycan spor akademisi..

Azerbaycan Spor Akademisi

Genel Bilgi

Azerbaycan Spor Akademisi’nin köklü tarihi 1930 senesine kadar dayanmaktadır. Zaman içerisinde eğitim kalitesini sürekli geliştiren okul, hala Azerbaycanda spor akademisi seçimlerinin öncelikli tercihi olmayı da sürdürmektedir. Eğitimini 1936 senesinden sonra enstitüsü olarak devam eden akademisi, devletin büyük yatırımlarıyla Baküde spor akademisi kapsamlı eğitim hizmetleri vermiştir. Sovyetler Birliği çatısı altında Bakü Spor Akademisi ismiyle de anılan akademide eğitim Azeri Türkçesi, Rusça, Gürcüce ve Ermenice olarak verilmiştir.

Bakü Spor Akademisi olmasına rağmen biyoloji, teknik, kimya, anatomi, hijyen, sosyal bilimler, fizik, matematik ve fizyoloji gibi akademik alanlarda da eğitim programları sunan Azerbaycan Spor Okulu, yurtdışı eğitimin lider merkezi Eurostar’ın güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle kapılarını açıyor. Uluslararası düzeyde yaptığı anlaşmalarla sadece taklit edilebilen Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi; yerleşim, kayıt, kabul, karşılama ve danışmanlık gibi ihtiyaç duyulan birçok alanda en kaliteli hizmetleriyle sorunsuz bir eğitim süreci geçirmenizi sağlamaktadır.

Azerbaycan’ın spor verdiği önemin bir nişanesi olan Azerbaycan Spor Akademisi, devletin büyük ölçekli yatırımlarıyla modern tesislere kavuşmuş ve günümüze dek pek çok uluslararası spor organizasyonunda başarılara imza atmıştır. Azerbaycan okulları genelinde birçok uluslararası spor organizasyonuna ev sahipliği yaptığı ve sporcularıyla başarılar elde ettiği için özel bir statüye sahip olan Azerbaycan Spor Akademisi, Rektör Ağacan Abıyev’in bugüne kadar yaptığı birçok çalışma ile daha da modern tesislere sahip olmuştur.

Üst düzey devlet yetkilileri tarafından sürekli geliştirilerek Azerbaycanda spor okulları arasında farklı bir konuma sahip olan akademinin eğitiminden, Eurostar farkı ile kontenjan sıkıntısı olmadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Azerbaycan spor okulları başvurularınızı Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi’nin uzman kadrosu tarafından sunulan cazip fiyatlarla yapmak ve başvurunuzun hemen başlaması için acele edin ve bizimle iletişime geçin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!