Hakkımızda

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi 20 yıldan fazla deneyimi ile yurtdışında eğitim almak isteyenlerin ve yabancı dillerini ileri seviyelere taşımak isteyenlerin ilk başvurduğu adres olma durumundadır. Kalitesini yılların verdiği deneyim ile birleştiren bu şirket, eğitim konusunda ülkemizdeki öncü konumuyla birçok insanın yurtdışında eğitim görmesini sağlamıştır. Yaptıkları hizmetler, insanlara verdikleri önem ile onları bir an bile yalnız bırakmayarak, her aşamada desteklerini esirgemeyerek, insanların tüm işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bu güzide eğitim danışmanlığı şirketi ile iletişime geçtiğiniz zaman, kalitesini anında fark edebileceksiniz. 1993 yılında kurulan ve o tarihten itibaren kalitesinden asla ödün vermeden yoluna devam etmiş olan bu şirket sayesinde yurtdışında eğitim almanın ne kadar kolay ve ayrıcalıklı bir şey olduğunu anlayacağınız kesindir.

20 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesi ile insanlara en etkili şekilde yardımcı olan ve onların alabilecekleri en iyi eğitimi almasını sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketi tüm deneyimini insanlara daha iyi şekilde hizmet vermek için kullanmaktadır. Şirket, yurtdışında üniversite, yüksek lisans veya lise eğitimi görmek isteyen kişiler için dünya genelinde anlaşmalı olduğu birçok eğitim kurumu aracılığı ile onlara oldukça etkin bir eğitim alma şansı tanımaktadır. Ülkemizin en önde gelen eğitim danışmanlık hizmeti veren şirketi olan bu kurum sayesinde, yurtdışında eğitim bir hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşecektir. Öğrencilerin eğitim ve kariyer hedeflerine en uygun kurumlarda eğitim almalarına olanak tanıyan şirket, birçok ülkede birçok okulla anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bu ülkelerden bazıları; Amerika, Kanada, Japonya, Ukrayna, Macaristan, İngiltere, Fransa, İtalya gibi ülkelerdir. Bu ülkelerin bazılarında dil okuluna gidebilir, bazılarında ise üniversite eğitimi alabilirsiniz.

Amacınız ne ise ona yönelik en iyi okulları size Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bulacak ve o okulda eğitime başlamanız için size oldukça yardımcı olacaktır. Tecrübesi ve deneyimini insanların hiçbir sorun ile karşılaşmaması için kullanan şirket; rehberlik hizmetleri, havaalanı karşılama, yerleştirme, polis kaydı, oturum işlemleri, üniversite kayıt işlemleri, eğitim bakanlığı onay işlemleri, evrak tercüme, noter apostil işlemleri ve vize işlemleri konusunda sizin hep yanınızda olarak bu işlemleri kolaylıkla halletmenize olanak tanır. Ülkemizdeki en güçlü yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinin başında gelen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmalığı şirketi 500’ü aşkın web sitesi aracılığı ile sizlere ulaşmakta ve sizden yardımlarını hiçbir zaman esirgememektedir. Böyle bir danışmalık şirketi ile iletişime geçtiğiniz sürece, yurtdışına çıkmak ve eğitiminizi tamamlamak oldukça kolay olacaktır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti Çalıştığı ülkeler arasında Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti yer almaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!